Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.

Osoby odpowiedzialne za redakcję Biuletynu Informacji Publicznej:
Małgorzata Bednarz
redaktor główny
tel.(33) 8298666 wew.666, fax (33) 8298674,
e-mail: m.bednarz@kozy.pl
Beata Fecko
redaktor
(33) 8298662 wew. 662
e-mail: b.fecko@kozy.pl
Małgorzata Gałuszka
redaktor
(33) 8298652 wew. 652
e-mail: m.galuszka@kozy.pl
Piotr Handzlik
administrator techniczny
(33) 8298659 wew. 659
e-mail: info@kozy.pl
Łukasz Kastura
administrator techniczny
(33) 8298659 wew. 659
e-mail: it@kozy.pl
Beata Kuś
redaktor
(33) 8298664 wew. 664
e-mail: b.kus@kozy.pl
Iwona Tlałka
redaktor
(33) 8298667 wew. 667
e-mail: i.tlalka@kozy.pl
Monika Olma
redaktor
(33) 82986672 wew. 672
e-mail: m.olma@kozy.pl
Renata Polak
redaktor
(33) 8298656 wew. 656
e-mail: r.polak@kozy.pl
Katarzyna Reczko
redaktor
(33) 8298667 wew. 667
e-mail: k.reczko@kozy.pl
Edyta Rokosa
redaktor
(33) 8298673 wew. 673
e-mail: e.rokosa@kozy.pl
Beata Skoczylas
redaktor
(33) 8298660 wew. 660
e-mail: b.skoczylas@kozy.pl
Weronika Skoczylas
redaktor
(33) 8298666 wew. 666
e-mail: w.skoczylas@kozy.pl
Ewa Sromek
redaktor
(33) 8298661 wew. 661
e-mail: e.sromek@kozy.pl
Dariusz Szewczyk
redaktor
(33) 8298679 wew. 679
e-mail: d.szewczyk@kozy.pl
Iwona Tlałka
redaktor
(33) 8298667 wew. 667
e-mail: i.tlalka@kozy.pl
Joanna Wetulany
redaktor
(33) 8298662 wew. 662
e-mail: j.wetulany@kozy.pl
adres redakcji ul. Krakowska 4
43-340 Kozy
Szczegóły publikacji
Szczegóły publikacji
Data ost. zmiany 2020-09-18 13:43:35
Data utworzenia 2003-04-29
Data udostępnienia 2007-05-07 14:01:59
Osoba odpowiedzialna Olma Monika
Udostępnił Monika Olma